Kutya mentőmellény
Sajnos sok kiskutya alkatánál fogva, mint például a bulldogok vagy mopszok, nem tudnak úszni.
Nekik és többi négylábú társaiknak nagy segítséget nyújt az újonnan kifejlesztett mentőmellényünk.
Nyáron ki ne szeretne a vízpart vagy medence mellett lenni és persze ilyenkor kiskutyáját is magával vinni.
Ezentúl nem kell aggódnod hogy szemed fénye elsüllyed vagy elfárad a nagy úszásban, mert ez a mellény garantáltan fent fogja tartani a vízen!
A nyaki rész úgy van kitalálva hogy mindig a felszínen tartsa a fejét, ami valljuk be, elég fontos a kényelmes fürdőzésnél.
A hátrészen található fogantyú segítségével, azonnal kiemelhetjük elfáradt társunkat a vízből.
Mozgásszervi betegséggel küzdő kutyák terápiájához is nagyszerűen használható, mivel az úszással lehet a legjobb rehabilitációs eredményt elérni.
Szállítás
Átutalással: 1800 Ft
Készpénzzel: 2200 Ft
Személyes átvétel Pécsett: ingyenes
Több db vásárlása esetén sem változik a szállítás ára!
Árak
XS 25 cm-es háthosszig: 4990 Ft (extra mini kutyusoknak)
S 30 cm-es háthosszig: 5490 Ft (Yorki, csivava)
M 35 cm-es háthosszig: 5990 Ft (Törpe tacskó, bichon, máltai, kis mopsz, jack russel)
L 45 cm-es háthosszig: 6490 Ft (francia bulldog, tacskó)
XL 55 cm feletti háthosszig és 25 kg-ig: 7490 Ft (angol bulldog, beagle, bullterrier)
XXL 55 cm feletti háthosszig és 25 kg felett: 8490 Ft (vizsla, német juhász, labrador)
Mosható: 30 fokon
Segítséget szeretnék kérni.
A tacskóm méretei: mellkas 47, nyak 30 ,háthossz 40-43 és 8-9 kg.
Hányas méretet ajánl?
Elnézést kérek,nekem csak most jelent meg a kérdés,mindenképpen az L-es méret kell neki!
Üdvözlöm! Van egy hároméves King Charles Cavalier Spánielünk, aki imádja a vizet. Képes lenne órákat úszkálni ha engednénk neki. Kitűnően úszik, így mellényre más probléma elhàrítása végett lenne szükségünk. A gond ott kezdődik, hogy úszás közben néha játszik, csapkodja a vizet és a felcsapódó vizet harapdálja, majd lenyeli. Sajnos már kétszer kapott emiatt vízmérgezést. A távoltartás, korlározás nem játszik mivel ha vízközelbe kerül már ugrik is bele, ha nem engedjük vagy kiparancsiljuk akkor „hisztizik” a parton. Ami nem kellemes sem a többi fürdőzőnek sem nekünk. A kèrdésem a következő: az ön terméke tudna-e segíteni nekünk ebben a problémában? Van-e ebben a kérdésben tapasztalata? Köszönönm a vàlaszát !
Üdvözlöm!Értem a problémát,annyit tudok mondani a mellényről,ha megnézi,elég vastag elöl a pántja,ami pont arra szolgál a kutyusoknál,hogy kiemelje a fejüket a vízből,és ne igyanak,pl ilyen a francia buldog is,szóval szerintem van rá esély,hogy jó lesz neki is.Nem tudom honnét írt,de ha pécsi esetleg,tudok adni kipróbálásra is.
Szép napot! Nekem Bichonom van és háthosszra lehet, hogy kéne az M-es, de hasi körméretre nem lesz nagy? Csak 41 cm a körfogata. Nem szeretném ha alul nem fogná rendesen.
Üdvözlöm!A körméret nem probléma,mert hevederrel nagyon jól állíthatók,de a hosszára jónak kell lenni,így valószínű,hogy kell az M-es,de ha ír nekem pontos háthosszt,súlyt is,akkor jobban tudok segíteni.
Kedves Ivett!
Azt olvastam, hogy Pécsett ingyenes az átvétel. Mivel én is idevaló vagyok, lehetséges hogy beállítok a kutyusokkal és megnézzük a helyes méretet? Sajnos sokszor gondolom a rossz méretvételem miatt nem lett jó a ruha. Most mentő mellényt és kendőt szeretnék 1 törpe tacsinak és 1 törpe uszkárnak.
Kedves Ágnes!Bocsánat,valamiért nem kaptam meg az üzenetét,ha még aktuális,engem megtalál a Hirdi kutyastrandon,ott a műhelyem is,vagy vasárnaponként a pécsi vásárban,csak előtte esetleg hívjon fel! 20/264-9638,kendő mindig van készen,csak a névre szólót kell készíteni,és a mellények is nagyon jól állíthatók,és persze cserélni is tudom,a tacsiknál egy kicsit problémásak valóban!Üdvözlettel: Baranyi Erika
Szép napot! 22kg Blue Merle Border Colliemnak szeretnék mentőmellényt. XXL méret jó lehet?
Kedves Évi!
Nem kell akkora,elég neki az XL-es is bőven!
Tisztelt Cím! Spániel kutyámnak rendelni mentőmellényt. Melyik méretet kell választanom?
Köszönöm a választ.
31/321-02-92
Kedves Erika!
14 kg-os border collie (háthossz 50 cm) melyik lehet a jobb választás méretben, az L vagy XL?
Válaszát előre is köszönöm.
Üdvözlettel: Ivett
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika
Kedves Ivett!Ha valóban 14 kg,akkor elég lesz neki az L-es is,nem kell nagyobbat venni a hossza miatt,tartani fogja így is!
Üdvözlettel: Erika